Tijdens het FotoFestival worden er tal van interessante en leuke activiteiten georganiseerd: meet&greet sessies met fotografen, workshops, signeersessie en nog veel meer:

 

ZATERDAG 25 MEI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Eerste dag FotoFestival 10:00 – 18:00
     
Ruijsdaelplein (bij Gele Loods) Portable studio Amsterdam Portraits 10:00 – 18:00
     
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Bastion Oranje Meet&Greet  Judith Helmer 11:00 – 14:00
     
Gele Loods Boekpresentatie Shinji Otani  

 

ZONDAG 26 MEI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Gele Loods Instameet verzamelen  10:00 – 10:30
     
Bastion Oranje Meet&Greet  Milan Gies 12:00 – 14:00
     
Gele Loods Boekpresentatie Remsen Wolff Klaus van den Berg & Jochem Brouwer 13:00 – 15:00

 

DINSDAG 28 MEI

locatie activiteit tijd
Pakhuis de Zwijger
A’dam
Uitreiking Nederlandse
Fotoboeken prijs
20:00 – 22:00
grote zaal     

 

DONDERDAG 30 MEI (Hemelvaart)

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Podium deMess Korte film ‘Saudade’ van Wendela Scheltema  
     
Podium deMess Korte film ‘Liefdesbrieven’ van Tara Fallaux

14:00 – 14:30

15:00 – 15:30

     
Grote Kerk Meet&Greet  Ernst Coppejans 13:00 – 18:00
     
Comenius Museum Meet&Greet  Armando Jongejans 13:00 – 18:00

 

VRIJDAG 31 MEI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Bastion Oranje Meet&Greet Hans de Kort 10:00 – 12:00
  Workshop collodium door Hans de Kort  
     
Bastion Oranje Meet&Greet Ilco Louis 13:00 – 15:00
  Workshop dry plate door Ilco Louis  
     
Podium deMess Docu  Robin’s Road Trip –  Simone de Vries 15:00 – 16:00
     
Podium deMess Docu  Photo & Copyright by G.P. Fieret – Frank van den Engel 16:00 – 17:00

 

ZATERDAG 1 JUNI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00

 

ZONDAG 2 JUNI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Gele Loods Signeersessie Sandra Minten 12:00 – 13:00
     
Bastion Oranje Meet&Greet  Sandra Minten 13:00 – 16:00
     
Grote Kerk Meet&Greet Koos Breukel 14:00 – 15:00

 

VRIJDAG 7 JUNI

locatie activiteit tijd
Bastion Oranje Meet&Greet Hans de Kort 10:00 – 12:00
  Workshop collodium door Hans de Kort  
     
Bastion Oranje Meet&Greet  Ilco Louis 13:00 – 15:00
  Workshop dry plate door Ilco Louis  
     
Podium deMess Docu  Robin’s Road Trip –  Simone de Vries 15:00 – 16:00
     
Podium deMess Docu  Photo & Copyright by G.P. Fieret – Frank van den Engel 16:00 – 17:00

 

ZATERDAG 8 JUNI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Gele Loods Meet&Greet  Thijs Wolzak 14:00 – 15:00
     
Bastion Oranje Meet&Greet Jitske Schols 14:30 – 16:30

 

ZONDAG 9 JUNI
(1e Pinksterdag)

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Grote Kerk Meet&Greet Ernst Coppejans 10:00 – 12:00
     
Comenius Museum Meet&Greet  Armando Jongejans 13:00 – 18:00

 

MAANDAG 10 JUNI
(2e Pinksterdag)

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Grote Kerk Laat je portretteren in Rembrandtstijl 13:00 – 16:00
   door Kenneth Stamp  
     
Podium deMess Meet&Greet Bojana Jokanovic 13:00 – 15:00

 

WOENSDAG 12 JUNI

locatie activiteit tijd
Podium deMess Debat Platform Fotografie Pf Magazine ism FFN 15:00 – 17:00

 

VRIJDAG 14 JUNI

locatie activiteit tijd
Bastion Oranje Meet&Greet  Hans de Kort 10:00 – 12:00
  Workshop collodium door Hans de Kort  
     
Bastion Oranje Meet&Greet  Ilco Louis 13:00 – 15:00
  Workshop dry plate door Ilco Louis  
     
Podium deMess Docu  Robin’s Road Trip –  Simone de Vries 15:00 – 16:00
     
Podium deMess Docu  Photo & Copyright by G.P. Fieret – Frank van den Engel 16:00 – 17:00

 

ZATERDAG 15 JUNI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Podium deMess Meet&Greet  Bojana Jokanovic 13:00 – 15:00

 

ZONDAG 16 JUNI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Bastion Oranje Meet&Greet  Sandra Minten 13:00 – 15:00
     
Podium deMess Docu ‘De Erfenis’ door Joris Postema 15:30 – 17:00
     
Bij ANDREAS Pianorecital  Florian Verweij & Yang Yang Cai
16:00 – 17:00

 

WOENSDAG 19 JUNI

locatie activiteit tijd
Podium deMess Docu ‘Gezien’ door André Thijssen 15:30 – 16:30

 

VRIJDAG 21 JUNI

locatie activiteit tijd
Bastion Oranje Meet&Greet  Hans de Kort 10:00 – 12:00
  Workshop collodium door Hans de Kort  
     
Bastion Oranje Meet&Greet  Ilco Louis 13:00 – 15:00
  Workshop dry plate door Ilco Louis  
     
Podium deMess Docu  ‘Robin’s Road Trip’ door Simone de Vries 15:00 – 16:00
     
Podium deMess Docu  Photo & Copyright by G.P. Fieret door Frank van den Engel 16:00 – 17:00

 

ZATERDAG 22 JUNI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Bastion Oranje Meet&Greet Milan Gies 14:00 – 16:00

 

ZONDAG 23 JUNI

locatie activiteit tijd
Podium deMess Meet&Greet  Nynke Brandsma 10:00 – 12:00
     
Podium de Mess Meet&Greet  Bojana Jokanovic 10:00 – 12:00
     
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Grote Kerk Laat je portretteren in Rembrandtstijl  13:00 – 16:00
  door Kenneth Stamp  
     
Bastion Oranje Meet&Greet  Judith Helmer 14:00 – 17:00
     
Grote Kerk Meet&Greet  Louise Honée 15:00 – 16:00
     
Bij ANDREAS Pianorecital  Kevin Hooijschuur  (piano) &
Marit Brugmans  (klarinet)
15:30 – 17:00

 

VRIJDAG 28 JUNI

locatie activiteit tijd
Bastion Oranje Meet&Greet  Hans de Kort 10:00 – 12:00
  Workshop collodium door Hans de Kort  
     
Bastion Oranje Meet&Greet  Ilco Louis 13:00 – 15:00
  Workshop dry plate door Ilco Louis  

 

ZATERDAG 29 JUNI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Comenius Museum Meet&Greet  Armando Jongejans 13:00 – 18:00

 

ZONDAG 30 JUNI

locatie activiteit tijd
Festival kantoor Rondleidingen 11:00; 13:00; 15:00
     
Grote Kerk Slotdebat met Koos Breukel en
Freek de Jonge